Wycieczka do fabryki bombek w Gnieźnie

W dniu 25 listopada 2019 roku dzieci z grupy Motylki oraz Żabki pojechały na wycieczkę do fabryki bombek w Gnieźnie. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały poszczególne działy fabryki. Dzieci miały okazję zobaczyć, jak z niewielkiego kawałka szkła powstaje piękna, ręcznie robiona bombka. Na pamiątkę każde dziecko otrzymało piękną bombkę ze swoim imieniem. Wycieczka dostarczyła dzieciom […]

Flagi

Narodowe Święto Niepodległości – święto państwowe w Polsce obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku. Dzieci z grupy Motylki przygotowały z tej okazji piękne flagi podczas ulubionych zajęć plastycznych.

KinoSzkoła (KinoPrzedszkole) Śrem

W dniu 25 października 2019 r. nasza grupa STOKROTKI razem z grupą MOTYLKI wzięła udział w „Interdyscyplinarnym Programie Edukacji Medialnej i Społecznej KinoSzkoła (KinoPrzedszkole) Śrem”. Pierwsze spotkanie – „Morze nasze morze” pomogło dzieciom przybliżyć oraz utrwalić wiadomości związane z naszym polskim Morzem Bałtyckim.

MOTYLKI na Balu Wszystkich Świętych

Dnia 31.10.2019 roku w naszym przedszkolu odbył się Bal Wszystkich Świętych. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola przebrane za postacie świętych i aniołów. W całym przedszkolu panowała iście niebiańska atmosfera. Na balu nie mogło zabraknąć dobrej zabawy. Dzieci wesoło bawiły się przy dźwiękach wesołej muzyki.

Motylki żegnają wakacje

Dzieci z grupy Motylki podczas pierwszych zajęć plastycznych pożegnały wakacje, wykonując piękne prace plastyczne w postaci wakacyjnych wspomnień zamkniętych w butelce .