IMG_8584

Spotkanie Bożonarodzeniowe u Tygrysków

Już z początkiem grudnia w grupie „Tygryski” trwały przygotowania do wyjątkowego Spotkania Bożonarodzeniowego, które łączy i napełnia nasze serca niezwykłą radością, życzliwością.

17 grudnia swą obecnością zaszczycili nas bardzo ważni goście – Rodzice. W pięknej bożonarodzeniowej scenerii przedszkolaki przedstawiły program artystyczny o Bożym Narodzeniu, przypomniały tradycje i symbole związane z tymi świętami. Dzieci wprowadziły nas w atmosferę Świąt śpiewając piosenki i kolędy. Podniosła atmosfera udzieliła się tak dzieciom, że z ogromną ekspresją i zaangażowaniem odgrywały powierzone role. Rodzice z dumą patrzyli na swoje pociechy. Zaproszeni goście oraz  personel przedszkola wraz z dziećmi  podzielili się opłatkiem i złożyli sobie życzenia.

Następnie zajęliśmy miejsca przy stole, aby wykonać kartki świąteczne. Dzieci z wielkim zaangażowaniem z pomocą rodziców tworzyły przepiękne kartki, które z pewnością sprawią radość bliskiej osobie.

Nie mogło zabraknąć odwiedzin Świętego Mikołaja z podarkami dla wszystkich. Po takich emocjach przy melodii kolęd zasiedliśmy do stołów z kawką, soczkami i smakołykami. Spotkanie Bożonarodzeniowe to szczególna uroczystość w naszym przedszkolu, to wyjątkowe wydarzenie, które integruje dorosłych i dzieci.

Udostępnij ten wpis:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email