·

Dzień Rodziny w grupie Jeżyki

Na te dni w przedszkolnym kalendarzu, dzieci czekają cały rok i przygotowują się do nich bardzo solidnie.
„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.
Z tej okazji, 1 czerwca przedszkolaki z najmłodszej grupy – Jeżyki zaprosiły swoich najbliższych na uroczysty program artystyczny. Wszystkich zebranych gości serdecznie powitała pani Lilla Kuczkowska, która podkreśliła, jak ważną rolę w naszym życiu pełni rodzina.
W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazły się: wiersze i piosenka podkreślające wielką miłość do rodziców oraz tańce. Na zakończenie popisów artystycznych dzieci wręczyły upominek – ozdobioną przez siebie ramkę ze swoim zdjęciem. Na koniec zaproszono rodziców na słodki poczęstunek. Niespodzianką dla dzieci i rodziców były zabawy z animatorem. Było to radosne i słoneczne popołudnie spędzone w wielkiej przedszkolnej rodzinie. Wszystkie dzieci i rodzice dziękują Radzie Rodziców za zorganizowanie animatora, który wspaniale bawił się z dziećmi i rodzicami. Wychowawczyni Lilla Kuczkowska.