· ·

MAŁY MIŚ w śWIECIE WIELKIEJ LITRATURY – grupa Jeżyki

Drodzy Rodzice!

Nasza grupa bierze udział w projekcie “Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa i współpraca między przedszkolami. Bez Was, kochani rodzice, projekt ten nie dojdzie do skutku. O co proszę? Przygotowałam zalaminowaną sylwetę misia, która będzie wędrowała od domu do domu przedszkolaków z karteczką dzienniczka. Zadaniem dziecka jest zaopiekować się misiem, a zadaniem rodzica jest poczytanie misiowi na dobranoc. Łatwe, prawda? Zapewne co wieczór jest to rytuał obecny w Waszym życiu. Proszę Was, aby w dzienniczku zostawić misiowi pamiątkę. Uzupełnijcie wspólnie z dzieckiem kartkę książki. Myślę, że będzie to dla Was wspaniała zabawa. Sylwetę misia i wypełnioną kartę przynieście do przedszkola.

Czytamy również w przedszkolu. Dlatego serdecznie zapraszam Was, dziadków, do uczestniczenia w życiu naszej grupy i czytania dzieciom w naszej jeżykowej sali.

Z góry dziękuję za pomoc i zaangażowanie.

Pozdrawiam, Jagoda Lubiejewska

Similar Posts

3 Comments

 1. Rewelacyjny pomysł… Gratuluję… Bardzo chętnie przyjdę poczytać dzieciom… Proszę podać daty i godziny w których zaplanowała Pani powyższe działania.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Z poważaniem Agata Zietek – babcia Elizki Szubert.

  1. Witam,
   Cieszę się, że pomysł się podoba 🙂 Realizacja zadania – dopasowujemy się do chętnych osób. Nasza prośba – to dzień wcześniej poinformować o wizycie. We wtorki można od 9 do 9:30 bądź od 10:00 do 11:00. W środy o 10:30 dzieci mają angielski, więc można ten dzień odpuścić. Reszta pasuje nam zawsze 🙂 Pozdrawiam Jagoda Lubiejewska

   1. Dziękuję za informację. Skontaktuję się z Panią i ustalimy wspólny termin.
    Pozdrawiam serdecznie życząc miłego tygodnia.
    Z poważaniem
    Agata Ziętek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.